
Paldies SIA Naukšēni darbiniecēm Sandrai Ozolai un Inārai Seņkānei, Naukšēnu Cilvēkmuzeja vadītājai Diānai Glušonokai un čaklajam rūķītim Unai Blaumanei, sporta darba organizatoram Gundaram Putniņam, bibliotekārei Sarmītei Praudiņai, Naukšēnu skolas bijušajai audzēknei Lāsmai Mednei, skolotājām Gintai Ganševskai, Aivai Žagariņai, Baibai Frindei, Evijai Kiršblatei, Agrai Kļaviņai, Valmieras 5. vidusskolas direktorei Rudītei Markus un JC Vinda vadītājai Sanitai Lozei!
Īpašs paldies par drosmi visiem jaunajiem stāstniekiem, kuri šajā pirmajā skolu stāstnieku salidojumā Naukšēnos ieguva vērtīgu pieredzi un, ceru, piedzīvoja stāstu stāstīšanas īsto sajūtu. Uz tikšanos novembra sākumā konkursa Teci, teci, valodiņa III Valmieras pusfinālā!
JAUNIE STĀSTNIEKI ar pieredzes bagātajām stāstu teicējām Agritu Gruzdiņu un Agitu Lapsu pie Naukšēnu Cilvēkmuzeja. Diānas Glušonokas foto