
«Man pozitīvu izbrīnu radīja, ka cilvēki gatavi šķērsot robežu, stāvēt rindā un braukt apmēram 600 km, lai ierastos šeit iepriekšējā dienā un nākamajā dienā pēc mačiem dotos prom, izmantojot vietējās viesnīcas — divdesmit Krievijas pārstāvju mitinājās Lauvas līcī, savukārt igauņi — Nārās,» atzina turnīra rīkotājs JĀNIS ZUMENTS. «Turnīrs, pateicoties tiesnešu Elmāra Gaišā, Maijas un Ivara Poļu profesionalitātei, norisinājās, kā plānots, — bez starpgadījumiem. Jāteic, ka komandas bija spēkos ļoti līdzīgas, līdz ar to bija interesantas cīņas un pašiem sportistiem lielāks gandarījums par piedalīšanos šajā pasākumā.
Vietu sadalījums sieviešu komandām: 1. Lizums, 2. Madona, 3. Saulkrasti, 4. Atlanta (Krievija), 5. Valmiera.
Pamatgrupa apļa turnīru nospēlēja Rūjienā, un pēc rezultātiem divas labākās komandas superfinālā tikās Naukšēnos. Pēdējo gadu klasikā Naukšēni – Burtnieki līdzīgi kā hokejā Krievija – Kanāda, šoreiz pārāki trijos setos izrādījās burtniecieši, revanšējoties naukšēniešiem par pērn piedzīvoto zaudējumu. Tālākajās vietās: 3. Valmiera (pirmo reizi), 4. Mazsalaca/Ramata, 5. Viļķene.
Naukšēnu kausa ieguvēji 45+ grupā — Star komanda no Sanktpēterburgas un Viborgas. Noras Kārkliņas foto