Patiesībā man neviens nav teicis, ka cilvēks ar augstāko izglītību ir labāks par santehniķi. Ne par to šis stāsts, bet gan par to, ka, pabeidzot devīto klasi, cilvēks izvēlas, ko viņš darīs. Mēs zinām, ka ir dažādi kursi un projekti, kas rāda dažādas profesijas, skolēni tiek vadāti pa uzņēmumiem un iestādēm, ir ēnu dienas un daudz kas cits. Trūkst tikai vienas lietas — mēs neprasām tā, kā to prasa korejieši saviem bērniem: pamatīgi un kārtīgi strādā! Un pie pirmajām bērna asarām mēs jau nopūšamies — ak, cik tas viss ir traki, redz, kā visi manam bērnam dara pāri… Bērni ir jāmīl, viņi ir jāciena, bet no viņiem ir arī jāprasa!
Bērni jāmīl, taču no viņiem arī jāprasa!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.