Nu jau visā Latvijā zem šī statusa redzam nedaudz vairāk par 13 tūkstošiem, un šis skaits strauji sarūk. Kad es iesāku darboties biedrībā, telpas dome bija ierādījusi tagadējā «Tintes» bāra 2. stāvā. Tāpat kā tagad tikāmies 20 — 30 cilvēku reizi mēnesī. Visus mūs apvienoja doma, ka beidzot tiksim kaut nedaudz atzīti, nesamīti dubļos.
Bet tagad ir citi laiki, esam kļuvuši stipri bagātāki, gan pilsēta ir strauji augusi, gan paši esam kļuvuši lepnāki. Nu mūsu telpas atrodas pilsētas pirts skaistās guļbūves ēkas 2. stāvā. Arī mēs esam tie, kuri toreiz piedalījāmies Latvijas Tautas frontes dibināšanā, stāvējām Baltijas ceļā un uz barikādēm, un tad mums neviens neprasīja apliecību, kur esam deklarējušies, bet gan jutām cits cita plecu. Bet tagad….