
Lai arī orķestra panākums izpelnījies augstu novērtējumu, tas prasījis tik daudz spēka, ka diriģents apsver iespēju mest mieru, lai gan kārtējo reizi pārliecinājies, ka izveidotā sistēma un metodika ir pareiza un strādā. Cerēsim, ka tas būs bijis tikai tāds mirkļa vājums un Si bemol turpinās priecēt valmieriešus ar efektīgiem priekšnesumiem.
SI BEMOL pie Brīvības pieminekļa. Foto no VVĢ mājaslapas