
Kad «Liesma» 20. aprīlī pabija Rūjienā un piestāja arī pie novada Tautskolas, «Rūjienas Ievas» tur satikām veselīgi sārtiem vaigiem, jo pagalma sakopšanas talka bija jau pabeigta. «Ja jau reiz esam uzņēmušās rūpi par šīs vietas sakoptību, tad ir prieks un gandarījums, ka arvien varam izdarīt ko labu un paliekošu savai pilsētai,» — tā pēc talkas, pozējot laikraksta fotogrāfei, teica enerģiskās «Rūjienas Ievas».
Tajā pašā laikā kupls talcinieku pulks čakli strādāja arī pie Rūjienas Sv. Bērtuļa baznīcas, sakopjot tās grantētos celiņus un seno parku. Kad «Liesma», vēlot talkotājiem Dievpalīgu, lūdza kādu fotouzņēmumu, uzzinājām, ka naskie rūķi ir Valsts sociālās aprūpes centra «Vidzeme» filiāles «Rūja» klienti. Viņi pastāstīja, ka par baznīcas parka sakopšanu gādājot jau gadiem ilgi, tie, kas vien gribot un varot, te ierodoties divreiz gadā, un darāmā vienmēr pietiekot.
«RŪJIENAS IEVAS». Ārijas Romanovskas foto