Man šķiet, ka līdz šim nekas tāds nav bijis, nu, vismaz tāds skaļš. Un tad rodas jautājums: kāpēc vispār šis viss pēkšņi no debesīm nokrita? Lai atklātu milzīgu ļaunumu? Nu, mēs, protams, zinām — kāpēc. Tāpēc, ka mēs esam Eiropas Savienībā un tur ir normas un regula. Un, tā kā man bija sajūta, ka tas viss var ļoti tiešā veidā attiekties uz mani, tad es ņēmu un lasīju šo GDPR, tā ir pirmā regula, ko tiešām esmu izlasījis! Protams, tā ir grūti saprotama, jo ļoti sarežģītā valodā sarakstīta, bet kas patiešām tur strāvo cauri — tur vairāk tādas rekomendācijas teiktas, tur nekas īsti precīzi nav pateikts, kas un kā būs jādara katrai valstij.
Bet vajadzēja taču tikai ķeksīti Eiropai…
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.