
«Ir noslēgts līgums ar Rīgas uzņēmumu Ceļu pārvalde par Andreja Upīša ielas pārbūves pēdējo posmu — starp Beātes un Rubenes ielu. Sākumā viņiem darbi nedaudz kavējās, notika objekta sagatavošanas darbi, bet jūnija trešajā nedēļā tika uzsākti reāli rakšanas darbi. Šajā ielā tiek strādāts nedaudz citādi, nekā tas redzams tajos objektos Valmierā, kur strādā firma Limbažu ceļi. Limbažnieki vispirms noņem ielas virskārtu, sagatavojot grunts pamatni apakšuzņēmējam, kurš izveido visas apakšzemes komunikācijas, lai pēc tam jau gatavajā posmā virsū varētu veidot gatavu ielu. Ceļu pārvalde vispirms esošajā ielā izbūvē apakšzemes komunikācijas, aizber ciet tranšeju un pēc tam atkal virskārtu rok nost un visu dara līdz galam. Viņi tā ir plānojuši, viņi strādā ar šādu metodi. Jā, varbūt ir vieglāk piebraukt pie īpašumiem, ja tranšeja ir aizbērta. Katrā ziņā būvniekam ir tiesības izvēlēties katrai situācijai piemērotu tehnoloģiju, varbūt tikai cilvēkiem no malas tas šķiet nesaprotami.»
PA GABALAM VIEN. Tādā veidā — ik dienu pa vidēji 12 metrus garam izraktam un izbūvētam posmam — Andreja Upīša ielā virzās uz priekšu lietus ūdens kanalizācijas maģistrālā vada būvnieki — Ceļu pārvaldes vīri.