
Kāda kaite piemeklējusi, kas bija vainas diviem ielu stūrī augošajiem līdz šim ļoti zaļajiem, pat ainaviski šo vietu greznojošajiem bērziem, par to gan Koku komisija skaļāk neko līdz šim nebija paudusi. Ir vien paziņojums, ka bijusi izsludināta publiska apspriešana par visiem šeit cērtamajiem kokiem. Ar Koku novērtēšanas komisijas lēmumu jebkurš valmierietis esot varējis iepazīties pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē Lāčplēša ielā 2, Valmierā, 109. kabinetā. Tiem, kas tagad bilst, ka par tādu apspriešanu neko nav dzirdējuši, jāatbild, ka drīzāk viņi par to jau aizmirsuši, jo aicinājums celt kaut vismazākās iebildes pret šo koku nost gāšanu bija spēkā nu jau patālajā 2017. gada ziemā, no 16. līdz 27. janvārim.
PĒDĒJAIS LIECINIEKS. Kad nebūs arī tā, ātri aizmirsīsim, cik stalti te auga bērzi. Ramonas Apses foto