«Vai tā drīkst?» Ko lai Vizmai atbild — drīkst, ja to smēķēšanas pasākumu viņi sāk un turpina kādus desmit metrus no ieejas sabiedriskā vietā, kāda ir arī ārstniecības iestāde. Un drīkst, ja blakus stāvētājam un svaiga gaisa tīkotājam pieklājīgi pajautā, vai viņam šī kūpināšana netraucē.
Smēķēšana jau savā ziņā ir tāda personiska lieta. Cits kūpina uz balkona un nepajautā, vai tam, kurš dzīvo augšstāvā vai apakšstāvā, viņa rīcība netraucē, cits uzpīpē kāpņu telpā, kāds skvērā.