
Pirms pasniegt piemiņas suvenīrus orķestru vadītājiem, savu vēlējumu teica arī Valmieras domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums: «Patlaban Valmierā turpinās izlaidumu laiks — bērni un jaunieši dodas vasaras brīvlaikā, lai uzkrātu spēkus jaunajam mācību gadam, tādējādi redzēt kopā tik daudz mūzikas skolas audzēkņu no mūsu un kaimiņu valstīm ir kā turpinājums pilsētā valdošajai svētku noskaņai. Jūs mums dāvināsiet īpašus mirkļus — lielisku iespēju dzirdēt tik lielu stīgu orķestri, kura dalībnieki ir no dažādu valstu mūzikas skolām, kā arī dzirdēt dažādu valstu komponistu sacerējumus. Lai skaisti šie koncerti, lai skaists laiks Valmierā, lai, dodoties mājās, jūsu draugu loks būtu kļuvis krietni kuplāks un feisbuka lapu ieraksti pilni ar pozitīvām bildēm!»
TALLINAS mūzikas vidusskolas stīgu orķestris dodas ieņemt vietas uz Pilsdrupu estrādes skatuves. Zanes Bulmeistares foto