Arī mūsu saimniecībā «Mežiņi» Rencēnu pagastā jau gadiem dārzājus audzējam paprāvās gan segtajās, gan arī atklātajās platībās. Daudz no izaugušā regulāri paši pārdodam Valmieras tirgū, kur mums ir jau gadiem uzticami kundes. Daļu produkcijas pārstrādājam paši savā pārstrādes cehā.
Daudzi, satiekot mūs tirgū, šajās dienās vaicā: «Kā ar jūsu dārzāju laukiem?» Atbildu: «Nu, diemžēl nekā!» Ļoti daudz tirgum un pārstrādei parasti audzējam sarkanās galda bietes, kas allaž ir pircēju pieprasītas. Tad nu šovasar — žēlums par bietēm! Ap Jāņiem, kad bija lietutiņš, tās skaisti saņēmās, likās, būs jau labi, bet tagad — kalst laukā! Kas turas pretī un vēl nenokalst, tam savukārt jāpiedzīvo pamatīgs kukaiņu uzbrukums.