Kamēr finanšu ministrei dīks 13. Saeimas vēlēšanu rezultātu gaidīšanas laiks, dusot uz zaļzemnieku stabilo reitingu spilvena, tikmēr viņas kolēģis valdībā — ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens — danco kā zutis uz karstas pannas! Viņa privātā politiskā karjera un arī paša vadītās partijas izdzīvošana 13. Saeimas vēlētāju izvēlē oktobra pirmajā sestdienā ir tik ļoti saistīta ar iespējamiem šīs partijas taustāmiem varoņdarbiem atlikušajos pāris mēnešos, ka ministram nākas gan darīt, gan runāt gluži vai nonstopā. Protams, par tām labajām lietām, kas būs viņa vadītās ministrijas lauciņā. Te pateicīgākais un noteikti populārākais temats ir cīņa pret obligātā iepirkuma komponenti (OIK). Pats svaigākais ministra solījums no vakardienas Rīta Panorāmas — Latvija tuvāko triju gadu laikā varētu pilnībā atteikties no OIK. To, protams, būs panākusi vienotībnieku kūrētā Ekonomikas ministrija! Te nu ovācijas pieklusināsim, jo…
Kā var nesolīt!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.