Pats par sevi šis fakts nebūtu nekāds pārsteigums, jo KNAB kaut kā jau korumpanti, valsts naudas izzadzēji un cita līdzīga publika ir jātvarsta. Un ir tikai loģiski, ka vietās, par kurām tiek uzskatīts, ka tajās pulcējas likumsargiem un likumam interesanti ļaudis, tiek uzstādīta noklausīšanās aparatūra, protams, ja viss notiek likuma ietvaros. Diemžēl šoreiz var gadīties, ka ar likumību ir bijis visai švaki, jo pastāv aizdomas – atsevišķi sarunu ierakstītāji piedāvājuši ieinteresētajām personām šīs sarunas «patīrīt» – apmaiņā pret nelielu palīdzību materiālā stāvokļa un dzīves līmeņa uzlabošanai.
Kārtējā kāpšana uz grābekļa?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.