
MAĢISTRĀLE – CAURI PUTRIŅU MEŽAM. Šo ceļa posmu – Leona Paegles ielas turpinājumu, kurā patlaban notiek ļoti intensīvs darbs, būvnieki varētu asfaltēt vēl šogad. G. Vīksnas foto
Tāpēc arī tajos objektos, kuri nav paredzēti pārnešanai uz nākamo gadu un kuros līdz asfaltam vēl viens otrs darbiņš jāiespēj, būvnieki strādā normālā režīmā.
Liesmai situāciju Valmierā – kas vasaras sezonā no ielu remontdarbiem jau paveikts un kur iesāktie darbi turpinās vai arī vēl tikai sāksies – raksturoja Valmieras pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere INESE KOKENBERGA:
«Pabeigti darbi Vadu ielā (pie Valmieras tehnikuma), arī Mālu un Ķieģeļu ielā (pie jaunajiem īres namiem) un Upes ielā. Esam pabeiguši arī visas trīs šosezon plānotās gājēju ietves un arī virsmas apstrādes darbus Bērzu, Rūjas, Kazarmju, Podnieku, Ūdens, Krāsotāju, Sporta, Šķūņu, Mazajā Šķūņu, Jaunajā, Pīlādžu, Sila, Rūjienas, Kocēnu, Salnu, Mednieku un Sloku ielā. Sākumā šķita, ka varbūt visās ielās nepaspēsim, tomēr izdevās visu iecerēto paveikt. Pabeigta arī auto stāvvietas izbūve Beātes ielā pie pirms-skolas izglītības iestādes Buratino, taču remontdarbi pašā Beātes ielas galā jau ir Valmieras Ūdens ziņā, un tur vēl daži sīkumi palikuši.