
««Dzejas slams» mums notiek septīto reizi. Esam iedibinājuši šo tradīciju, un būtība ir tāda, ka skolēni runā savu tekstu pilnīgi brīvā formā, un viņiem klāt vēl ir kāds uzvedums. Tās ir tādas sacensības, un uz vietas dzīvajā ir žūrija,» skaidro Baiba Bikše, latviešu valodas un literatūras skolotāja. Uzstāšanās laikā tika vērtēts saturs, stils un priekšnesums, tāpēc dalībniekiem bija sava dzeja jāpārvērš performancē, kas aizrauj skatītājus. Pēc katra uznāciena žūrija deva savu atzīmi no 1 līdz 10, izvērtējot priekšnesuma oriģinalitāti, atraktivitāti un māksliniecisko izpildījumu. Žūrijā bija dzejniece un tulkotāja Inga Brūvere, pazīstamā dzejniece Daina Sirmā un skolas direktors Artūrs Skrastiņš.
MARTA KITIJA SALNĀJA no 7.A klases bija padomājusi par dažādiem atribūtiem, kas uzstāšanos tikai paspilgtināja.