Vairāk gan domāju, ka Saeimā jau gadiem savstarpējās vienošanās pieredzi krājušie, daži gandrīz vai par šo telpu inventāru kļuvušie deputāti lieliski apvārdoja, var pat teikt, apspēlēja pat lielā pārākumā esošos jaunpienācējus, no kuriem daudziem jau pati Saeimas sēde bija pārāk satraucošs notikums. Sanāca dažām partijām (ZZS un KPV LV) gan ne tie tīkamākie, bet kopumā pietiekami labi balsojumi. Par Saeimas priekšsēdētāju atkārtoti ir kļuvusi deputāte no Nacionālās apvienības Ināra Mūrniece, Saeimas priekšsēdētāja biedra amatā deputāti ievēlēja Dagmāru Beitneri-Le Gallu (JKP) un Inesi Lībiņu-Egneri (JV). Savukārt Saeimas sekretāra amatā ievēlēts Andrejs Klementjevs (S), bet Saeimas sekretāra biedra amatā – Marija Golubeva (AP).
Valsts dzīve atgriežas normālā ritumā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.