
VIDZEMES SLIMNĪCAS DZEMDĪBU NODAĻU jaunās ģimenes labprāt izvēlas par vietu, kur sagaidīt savus mazuļus. Mammu Lauru un mazo Gustavu sveica slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs (no kreisās), ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, vecmāte Ilze Šmite, kura bija klāt Gustava dzimšanas brīdī, un dzemdību un ginekoloģijas nodaļas virsārsts Gints Lapiņš. B. Brilas foto
Sveicot Gustavu un viņa māmiņu, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs pateicās valmieriešu ģimenei par izvēli – Vidzemes slimnīcu kā bērniņa dzimšanas vietu, bet ārst-nieciskā direktore Inga Ozoliņa vēlēja labu veselību, spēku un izturību, dēlus audzinot.