Ceturtdien, 13. decembrī, Briselē Eiropadomē kārtējo reizi visaugstākajā līmenī apspriedīs ES budžetu, tādēļ arī Baltijas valstu lauksaimnieku pārstāvji tur ir pieteikuši savu protesta akciju un ir griezušies pie savu valstu lauksaimniekiem ar lūgumu aktīvi atbalstīt šo pasākumu. Zinot, kas un kā notiek Briselē, saprotams, ka, lai kārtējie protestētāji tur vispār tiktu pamanīti un sadzirdēti, ir nepieciešama tā saucamā kritiskā masa. Nelielai protestētāju saujiņai tur būt nav jēgas, jo visdažādākie protesti Briselē taču ir ierasta ikdiena. Pašlaik māc zināmas šaubas, vai šoreiz baltiešiem izdosies sapulcēt tikpat lielu protestētāju pulku, kāds tas bija pēdējā baltiešu mītiņā Briselē pirms dažiem gadiem.
Nākamā septiņgade neko labu nesola
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.