
«Ja sniegs mums ļauj, tad reizi mācību gadā mēs visa skola paēdam pusdienas un nākam laukā, kur posmā no skolas līdz stadionam katram ir kāda aktivitāte, ko darīt – slēpot, šļūkt, taisīt sniega pilis. Lai arī sniegs šodien nelīp, redzēju, ka torņi top – karodziņi galotnēs jau plīvo. Tā mēs izmantojam ziemas priekus – katrai klasei tiek izsniegta sava lapa ar atzīmētu sākumpunktu, lai nav tā, ka visi saskrien vienuviet.
TE NU IR TAS KOMANDAS DARBS – kāju daudz, slēpju maz, bet uz priekšu jātiek. Ārijas Romanovskas foto