Tallinas sabiedriskā transporta pieturvietās pēkšņi parādījās lieli plakāti ar tekstiem «Igauņi stāv šeit» un «Krievi stāv šeit». Šāda akcija tika uztverta kā mudinājums uz segregāciju – etniski norobežotu sabiedrību, kā norāde tam, ka dažādām tautībām nevar būt pat kopēja autobusa pietura. Kad kaislības bija pavisam nokaitētas, svaigi izveidotā partija Igaunija 200* atzinās šajā «nedarbā»: ļoti gribējies sabiedrībai atgādināt, ka pēc gandrīz trijām neatkarības desmitgadēm igauņu un cittautiešu starpā pastāvot «stikla siena». Liela daļa pamatnācijas prasmīgi ignorējot krievvalodīgos un pat izliekoties, ka valstī vispār nav nekādu neigauņu. Un pat nekad nav bijis.
«Viņu te nav»?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.