Patlaban tas tā nav, jo neviens vēl īsti nezina, kāda valdība saveidosies un kādi būs tie akcenti. Un, kas vēl nav īsti labi šādā situācijā, – ka ir lielāka vai mazāka politiskā krīze… Patiesībā tas tā ir. Es pats pie sevis domāju, ka ir jau pagājuši 5% (laika) šim parlamentam, bet mums vēl valdības nav. Tātad laiks iet! Šajā laikā dominē ierēdņu vara, faktiski lielā mērā ierēdņi arī nosaka, kā viņi rīkojas. Mēs to redzam arī Saeimā, kur pagaidām koalīcija dažādos balsojumos nestrādā. Un tas arī nav labi. Trešā lieta, ka ir virkne jautājumu, gan lokāli, gan starptautiski ar to pašu finanšu sektoru un vēl virkni lietām, kur kavēšanās ir potenciāli bīstama kaut kādām nākotnes lietām.
Pirmsvēlēšanu laikā mēs izveidojām savu, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, redzējumu līdz 2030. gadam – savu stratēģiju, kā valstij vajadzētu attīstīties. Mūsu vīzija ir, ka Latvija ir vieta, kur pulcējas talanti. Tad nu arī attiecīgi vērtības: Latvija ir mūžīga, zināšanas, turība, demogrāfija… Gudri cilvēki un gudri uzņēmumi, kas faktiski Latvijas valsti vestu labklājības virzienā.