Manuprāt, šis ir tas gadījums, kad izvēlēts visai neveiksmīgs akcijas izkārtnes komunikācijas saturs – vīrišķais dzimums mums tāds nekāds. Ir skaidrs, ka visas nebūšanas ar bērna audzināšanu ģimenē nesākas un nebeidzas vienīgi ar tēti, kā saka – viena pagale nedeg, bet pēc šīs reklāmas spriežot – tomēr sanāk, ka deg gan. Un nav brīnums, ka daudzu priekšzīmīgo tētu dāsnums šī gada labdarības maratonā tika nocirsts jau saknē, vēlākais skaidrojums gan noteikti kādam liks pārdomāt.
Runājot par šīs akcijas labajiem nodomiem – palīdzēt vecākiem sagaidīt bērniņu ar zināšanu bāzi, kas neaprobežojas tikai ar prasmīgu autiņu nomaiņu, ar to ir trāpīts tieši naglai pa galvu. Varu atļauties spriest, jo arī man rudenī pieteicās sprigans puika. Jaunie vecāki šobrīd Latvijā pēc bērniņa piedzimšanas tiek iemesti pilnīgi nepazīstamu sajūtu okeānā – vieni un bez palīdzības, un, ja vien paši nemeklē atbildes uz jautājumiem (kuras atrast arī ir liels izaicinājums), tad ir tikai pašsaprotami, ka rezultātā mums ir šķirtas un traumētas ģimenes, grūti bērni.