Piedevām vēl deputāts Kaimiņš no Saeimas tribīnes teica kaismīgu runu jaunās valdības atbalstam, no kuras gluži vai izrietēja, ka neviens un nekad nav tik ļoti mīlējis, cienījis un lolojis visa veida radikālo liberālismu kā viņš personiski. Bet, ja nu kāds grasās pieminēt visu to, ko deputāts Kaimiņš un viņa domubiedri sarunājuši par radikālajiem liberāļiem priekšvēlēšanu periodā, tad tas ir slikts cilvēks un tādam bikses nost un pa seju. Tieši tā, protams, neteica, taču doma bija pat vairāk nekā nojaušama.
Par visu labo un pret visu slikto
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.