Tajā, manuprāt, diezgan ciniskā veidā tiek uzbrukts tai sabiedrības daļai, kas pēc drūmās statistikas aprēķiniem, arī veido nospiedoši lielāko daļu cietušo un bojāgājušo ceļu satiksmes negadījumos. Jā, tieši gājēji un tieši seniori ir tie, kuri regulāri iekuļas fatālās vai mazāk traģiskās nepatikšanās uz ielas, tikai nesaprotu – kādēļ šajā valstī vienmēr tiek vainoti cietušie, kā arī mazāk aizsargātie sabiedrības locekļi, bet ne tie, un šajā gadījumā tie būtu transporta līdzekļu vadītāji, kuri aiz saviem bleķiem jūtas kā karaļi, kur ielas un ceļi ir viņu iedomātā galma ātrumtrases.
Ačgārnā izpratne
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.