
Liesma objektā pabija vakarrīt, arī aprunājās ar trim vīriem, kuri uz tilta pie Gaujas labā krasta darbojās ar kompresoru. Kā pastāstīja uzņēmuma RST Skrūvpāļi pārstāvis, jau tuvākajās dienās strādātāju uz tilta būšot vairāk. Pagājušajā nedēļā vīri darbus sākuši ar Dzelzīša upes balstu mazgāšanu, izmantojot augstspiediena ūdens strūklu. Vakar strādnieki ar kompresora palīdzību demontēja betona celiņa uzeju – noeju tilta galā upes labajā krastā. Šiem darbiem tuvākajās dienās sekos vecā dēļu klāja demontāža un tam apakšā esošo metāla konstrukciju attīrīšana no rūsas. Jaunais Dzelzīša klājs tiks veidots no 4,5 centimetrus bieziem Sibīrijas lapegles tā sauktajiem terases dēļiem, kuros iestrādātas dekoratīvas gropītes. Būtiski, ka lapegles dēļiem netiek lietota tradicionālā impregnēšanas tehnoloģija, šo materiālu, kas skaitās ilgmūžīgs un tāpēc arī dārgāks, vajadzības gadījumā apstrādā vien ar īpašām eļļām.
DRŪP VECAIS BETONS. Vakardien RST Skrūvpāļi vīri ar kompresoru drupināja un veda prom veco betona celiņu, kas ieklāts starp Dzelzs tilta abu uzeju – noeju laukakmeņu mūrējuma sienām. Katrā Dzelzīša galā tiks no jauna ieliets betona kājceliņš 30 kvadrātmetru platībā.