
Amerikāņi baida ar muitu
Pie Donalda Trampa valdīšanas no ASV var sagaidīt gandrīz jebko! Nupat varasvīri otrpus okeānam saposušies praksē realizēt sava prezidenta izteikto iespēju, ka ASV varētu noteikt 25% muitas nodevu Eiropā ražotu automobiļu importam, norādot, ka tas negatīvi ietekmē Savienoto Valstu auto ražošanas nozari. Valsts protekcionisms vitāli svarīgās jomās, kā zināms, ir fui tikai allaž tramīgajiem Latvijas ierēdņiem, sak, Eiropa mūs nesapratīs… Pa to laiku daudzviet citur pasaulē to lieto un bez liekas kautrēšanās.
Te labā ziņa tā, ka Eiropas Savienība skaidri likusi saprast, ka pret šādiem Eiropas eksportu ietekmējošiem, pat diskriminējošiem pasākumiem Eiropas Komisija gatava īstenot ātru un atbilstošu pretreakciju. Cerams, ka līdz šādam auto tirdzniecības kariņam tomēr nenonāksim!
VALMIERĀ REDZĒTS AUTO. Var trīsreiz minēt, kurš Latvijā brauc ar šo BMW.