Vai ziedošanai jābūt bezpersoniskai vai personiskākai? Par šo aizdomāties lika viedokļi, kurus uzklausīju Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļā, kur darbojas apģērbu, apavu un citu sadzīvē noderīgu lietu maiņas istaba. Tur dzirdētais, ka cilvēki var sanest un otram dot savalkātas, sabojātas, netīras lietas, lika aizdomāties par to, kādi esam. Ko saprotam ar atdošanu otram, ziedošanu? Ja otram dodam cauru un sasmulētu kreklu, vai esam laba darītāji? Ja citam bērniņam, kura vecākiem varbūt tiešām trūkst naudas jaunas rotaļlietas iegādei, atdodam to mantu, ko mūsu atvase salauzusi, vai izdarām kaut ko paliekošu?
Kur mācīties patiesu došanas prieku?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.