
«Paldies Dievam, ir ļoti daudz uzņēmēju, kuri rada skaistas lietas un skaistas vietas, ko mums ir vērts redzēt, tātad varam katru gadu kaut ko jaunu atrast un apskatīt, nemaz nemērojot tālus ceļus,» atzīmē Ingrīda, kas Sarmā ir trešo gadu un pēc Aivara Dreimaņa un Austras Ēveles ir tās trešā vadītāja. «Reizēm šķiet – tik elementāras lietas, bet pēc ekskursijas cilvēki tik pozitīvi noskaņoti, ka prieks par padarīto. Pērn maršruts bija pavisam vienkāršs – Lielezera maiznīca, Ulmja ārstniecības augi, Veczemju klintis un noslēgums Salacgrīvā pie nēģu zvejnieka Aleksandra.
Joprojām turpinām sveikt jubilejās, sākot no 65 gadiem ik pa 5 gadiem apaļās un pusapaļās gadskārtās, bet pēc 90 sveicam katru gadu. Protams, tur klāt ir arī pagasta naudiņa, kas, iespējams, lielai daļai ir ļoti svarīga, jo šādās jubileju reizēs tā nekad nav lieka. Pie tradīcijām pieder arī Senioru dienas koncerts, kas notiek katru rudeni oktobra sākumā un kurā uzstājas gan mūsu pašdarbnieki, gan aicinātie mākslinieki, – tās ir tādas ļoti stabilas tradīcijas. Mēģinām arī veidot tikšanās ar dažādiem interesantiem, radošiem cilvēkiem. Nupat ļoti interesanta bija tikšanās ar Saules rasas īpašnieci Vitu Ozerinsku, Vitas mamma daiļdārzniece Zenta Skrastiņa bija iedevusi savus stādus loterijai – cilvēkiem patīk tādas praktiskas lietas.