Nupat kādā raidījumā par šo tēmu kāds fūres vadītājs pastāstīja, ka, braucot no Ventspils uz Rīgu, ceļā saskaitījis vismaz 20 agresīvu un ļoti bīstamu apdzīšanas manevru no vieglo automašīnu vadītāju puses. Viņa uzskaite nemaz nepārsteidz – tā joprojām ir mūsu ceļu satiksmes ikdiena. Jāatzīst, ka agresīvie indivīdi savā jau tā slimajā galviņā tomēr nedaudz skaitīt un rēķināt prot, labi apzinoties, ka viņuprāt sliktākais, kas ar viņiem var notikt, ir tiem izrakstīta soda kvīts, maksimums 280 eiro apmērā (pretēji dažu citu Eiropas valstu praksei Latvijā par dzīvību apdraudošiem manevriem kriminālatbildība netiek paredzēta), kas viņus galīgi nesatrauc. Nesatrauc arī apziņa, ka šāda auto vadīšanas kultūra reiz var novest pie letālām sekām.
Pakaļdzīšanās galvā slimajiem
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.