
Pasākuma laikā skolēni aktīvi piedalījās četrās tematiskās nodarbībās, kuras vadīja Latvijas Universitātes pasniedzēji. Nodarbību laikā skolēni guva iespēju paplašināt savas zināšanas un prasmes vides jautājumos, praktiski darbojās teorētiskās un praktiskās mācībās laboratorijās, piedalījās izzinoši izglītojošā pārgājienā pa dabas takām, lai iepazītu bioloģisko daudzveidību, kā arī radošā darbnīcā veica dažādus laboratorijas eksperimentus, lai aptvertu, kā mūsu ikdienas rīcība ietekmē klimata pārmaiņas, un iepazina dažādas profesijas vides izpētes un aizsardzības jomā.
Pasākuma noslēgumā skolēni devās izglītojošā ekskursijā pa RAAC «Daibe», lai redzētu, ka atkritumi ir kā resurss, ko dabai draudzīgi un lietderīgi var izmantot atkārtoti.
Vidusskola ir laiks, kad nāksies pieņemt svarīgus karjeras lēmumus, tāpēc ir būtiski izmantot ikvienu iespēju laikus iepazīt visdažādākās dzīves jomas, lai saprastu, kura profesionālā joma interesē visvairāk un kur šīs jomas profesijas var apgūt.
Pasākumu organizēja ekokustības koordinatore – dabaszinību skolotāja Ņila Zaiceva, un kopā ar skolēniem piedalījās arī skolas pedagoģe karjeras konsultante Lolita Eklone.
SKOLĒNI devās pārgājienā, lai iegūtu zināšanas par bioloģisko daudzveidību un citiem vides jautājumiem. Publicitātes foto