Protams, tie, kuri ir bijuši pie mums, it kā saprot, kas un kā pie mums notiek. Bet tiem, kuri Latvijā paši nav bijuši, par mūsu valsti ne vienmēr veidojas tas labākais viedoklis. Ir viņu vidū pat tādi, kuriem uz šo pusi vispār negribas braukt – pēc tā, kā mēs izskanam presē un citos medijos… Es, protams, saprotu, ka mediju tirgū ir pieprasījums pēc sensācijām un negatīvām ziņām, tomēr tas ļoti iespaido cilvēkus, un daudziem pat nav īsti vēlmes sarunāties. Jo uzskats Amerikā valda apmēram tāds: redz, jūs jau tur, Latvijā, visi dzīvojat no melnās naudas, jums tur tūliņ gandrīz vai karš (ar Krieviju) sāksies… Plus vēl korupcija visos līmeņos un pāri visam Rīgas domes lietas. Aptuveni tāda veida jautājumi atbraucējam no Latvijas tiek uzdoti patlaban okeāna otrā krastā.
Sliktās ziņas sadarbību neveicina
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.