
Uz pasākumu bija ieradušies gan Burtnieku novada pašvaldības abi galvenie vīri – priekšsēdis Edvīns Straume un viņa vietnieks Jānis Leitis, gan ciemiņi no kaimiņiem – Valmieras mērs Jānis Baiks un Vidzemes Olimpiskā centra direktors Artis Jansons. Pasākumu ierasti atraktīvi vadīja Uģis Melderis.
Lūk, galvenais no viņpiektdien Olimpiešu parkā teiktajām svinīgajām runām.
Jānis Matisons seniors: «Īsti parka idejas autors es neesmu, kādreiz mēs, tepat netālu esošajās mājās dzīvojoši kaimiņi, satikāmies, runājām, ka te – gar Valmieras apvedceļu – ir tāda ne visai pievilcīga teritorija… Tad radās ideja – vajadzētu parku! Un es tikai pieliku klāt – Olimpiešu parku, jo tieši tobrīd Māris Štrombergs bija izcīnījis Latvijai zeltu Pekinas olimpiādē, mūsējiem bija labi starti arī citās pasaules un Eiropas sacensībās. Mūsu šodienas devīze – augam! Olimpiešu parka ideja apauga ar to, ka gadiem šo teritoriju – pirmo parka daļu – apstādījām, un šobrīd tā faktiski jau ir pilna. Arī izveidotā puķu dobe visam piedod labu akcentu.
DARBIŅŠ PADARĪTS – VĒL TRĪS OZOLI IESTĀDĪTI. Pēc ozolu stādīšanas jaunajā Olimpiešu parka daļā pagājušajā piektdienā kopbildē piestājuši (no kreisās) Arvis Piziks, Guntars Markss, Jānis Matisons seniors, Rodžers Lodziņš, Jānis Matisons juniors, Uģis Melderis, Artūrs Matisons, Edvīns Straume un Jānis Leitis.