Un ne tikai to jau tuvākajā laikā Latvijā pieredzēsim! Jo piecu ietekmīgu valsts struktūru vadītāji – Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa un ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers – nesen parakstījuši sadarbības memorandu. Šis dokuments nav vis nekāds bla, bla, bla Latvijā tik ierastajā nekaitīgi mudinošajā vēlējuma izteiksmē, šoreiz tam arī reāls karkass – izstrādātu vadlīniju komplekss noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas izmeklēšanai. Uz papīra jau pa plauktiņiem salikts viss – kā un kur vainīgos un viņu valstij noblēdītos naudas līdzekļus meklēt, kāda būs sadarbība starp visiem pieciem dienestiem un kāda – procesuālo dokumentu aprite.
Starp pieciem dzirnakmeņiem
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.