
Esam tikušies pirms dažiem gadiem tepat Sedā vecgada pasākumā, kurā tu, vēl vidusskolnieks, biji Baltā tīģera maskā. Jau toreiz biji sabiedriski aktīvs jaunietis. Kas pa šo laiku ir mainījies tavā dzīvē?
Laikam kļuvu vēl aktīvāks (smejas)! Vidusskolu esmu pabeidzis, pašlaik mācos Latvijas Universitātē par sociālo zinību un vēstures skolotāju. Pērn paspēju pēdējo gadu nostrādāt dzimtajā Sedas skolā, pasniedzu sportu, krievu valodu un teātra mākslu, jo bija pedagogu trūkums. Protams, aktīvi piedalījos arī skolas likvidācijas darbos, kuri ilga visu pērno vasaru. Gandrīz bez brīvdienām (smaida)! Darbojos arī Sedas biedrībā Cerības pakāpiens, kur mums priekšsēdētāja ir Viktorija Briuņina.
ARSĒNIJS CEPEĻEVS.