
Pasākuma iecere radās vācu brīvprātīgajai Hannai, kura pamanījusi, ka Valmierā daudz jauniešu prot un vēlas spēlēt ģitāru, taču trūkst vides, kur ļauties radošajai izpausmei. «Izsalkušās ģitāras» aicina kopā interesentus, dodot iespēju iepazīties un kopīgi uzspēlēt, neatkarīgi no prasmēm un zināšanu daudzuma.
Tajā pašā laikā aicināti cilvēki, kuri vēlētos paši apgūt instrumenta spēles pamatus, kuriem patīk būt neformālā gaisotnē un ieslīgt mūzikas skaņās vai labprāt uzdziedāt kopā ar citiem. Šī ir iespēja visiem satikties un izpriecāties!
Trūkstošais elements, lai pasākums būtu pilnībā izdevies, ir ēdiens, tāpēc ikviens, kurš vēlas, var atnest groziņu vai savu iecienītāko našķi, lai varētu izveidot kopīgu piknika galdu, kas paredzēts katram. Mūzika būs, ēdiens būs, tad pasākumā būs viss nepieciešamais, lai var atgulties uz segas un ļauties īsteni vasarīgai atpūtai.
«Izsalkušās ģitāras» ir Erasmus+ brīvprātīgo, kuri pašlaik dzīvo Valmierā, organizēts pasākums. Tas sāksies pulksten 17 Jauniešu mājas «Ceplis» iekšpagalmā, Garā ielā 10. Vairāk informāciju meklē Facebook lapā «Izsalkušās ģitāras». Kontaktpersona: Hanna, tālrunis 27322771, e-pasts: [email protected].
Uz tikšanos piektdien!
Ilustratīvais foto