
Par izstādes nozīmi liecināja arī pilsētas mēra Jāņa Baika klātbūtne – viņš māksliniekiem dāvināja skiču bloknotus: «Es esmu liels ražošanas piekritējs un šodien par izstādi varu godam teikt – ražots Valmierā! Mēs jau faktiski esam mainījuši robežas un skatāmies ar perspektīvu, jo patlaban iet vaļā dažādi strīdi par to, kādas tās jaunās robežas būs, bet es tomēr esmu par to, ka Rūjiena un arī Mazsalaca būs Valmieras novadā. Māksla šīs robežas jau ir lauzusi, un ir prieks par to, ka mākslas baudītājiem šeit ir ko redzēt, un man vēl viens prieks par to, ka ļoti daudzi no jums ir skolotāji Dizaina un mākslas vidusskolā. Tas nozīmē, ka jūs savu radošumu parādāt šeit arī praksē un katrs var pārliecināties, ka esat ne tikai teorētiķi, bet ļoti, ļoti labi praktiķi.»
VAI ESAM LĪDZĪGI? – Antra un Jānis Galzoni pie savas gleznas. Ārijas Romanovskas foto