«Visvairāk no mobinga Latvijā cieš tieši mazāko klašu jeb sākumskolas skolēni. Vairāk nekā puse jeb 51 procents atzīst, ka pēdējo sešu mēnešu laikā ir cietuši no mobinga jeb emocionālās vai fiziskās vardarbības,» izvērtēts sociālās kustības #Neklusē un «Edurio» veiktajā pētījumā, un paliek jautājums – ko darīt? Eksperti devuši virkni ieteikumu skolotājiem, vecākiem, kā vardarbību pamanīt un nenoklusēt, bet cilvēkam brieduma gados varētu rasties arī jautājums, kā septiņgadīgie līdz vēlmei just dižu pārākumu pār vienaudzi nonāk. Kas rada džungļus 1. klasē?
Skolās valda džungļu likumi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.