
Lai gan mācību iestādē darbu viņas uzsākušas nesen, Liesma uzrunāja jaunās skolotājas dalīties savos pirmajos iespaidos J. Endzelīna Kauguru pamatskolā.
«Man ļoti patīk sakārtotā vide skolā. Visas telpas ir gaišas, un pie skolas ir ļoti skaists parks. Šeit tiek domāts par estētisko vidi, lai bērni un darbinieki justos labi. Skolā ir ļoti jauki un pretimnākoši kolēģi. Man šeit ļoti patīk!» uzsver Laila Eberharde. Skolotāja ir vietējā Beverīnas novada iedzīvotāja. Pēc direktores Ivetas Rambolas aicinājuma viņa piekrita ko mainīt dzīvē un pievienoties pamatskolas kolektīvam, pametot darbu mazākā skoliņā. Laila Eberharde ir 2. klases audzinātāja, savus audzināmos viņa raksturo kā draudzīgu un saliedētu komandu, tāpat pirmā tikšanās reize ar bērnu vecākiem aizritējusi veiksmīgi.
AR JAUNĀM IDEJĀM bagātas un priecīgas darbu Kauguru pamatskolā uzsākušas Eva Monika Švarca (no kreisās) un Laila Eberharde.