
Biedrības «Latvijas Samariešu apvienība» direktors Andris Bērziņš: «Es ļoti priecājos būt Valmierā, un jāteic godīgi, lepojos, ka jūs esat drosmīgi un gatavi izaicinājumiem un ka mums kā samariešiem ir iespēja sadarboties ar Valmieras pašvaldību un realizēt šādas fantastiskas ieceres, tā kā jūs esat to sākuši virzīt. Ļoti ceru, ka mums kopīgi izdosies iemītniekiem radīt šos spārnus un radīt dzirksti, lai katrs no viņiem pēc savām spējām, saviem mērķiem un savām vēlmēm var savu dzīvi veidot, cik vien patstāvīgi tas var būt.» Viņš pateicās visiem par ieguldīto darbu un solīja darīt nepieciešamo, lai kopīgi šo vidi veidotu vēl labāku. Sociālo pakalpojumu centrā «Vanags» grupu dzīvoklī ir izveidotas 13 istabiņas, kurās varēs mitināties 16 iedzīvotāji, atskurbtuvē ir pieejamas sešas vietas, bet naktspatversme varēs uzņemt līdz 15 cilvēkiem.
KOPĀ MĒS VARAM, – tā Ričards Gailums kopā ar Andri Bērziņu, atklājot sociālo centru «Vanags». Jāņa Līgata foto