Kā aizvakar informēja Valsts policija, šonedēļ ceļu satiksmes uzraudzībā, galvenokārt gan galvaspilsētā, sāks izmantot automašīnu, kas aprīkota ar 360 grādu kameru sistēmu, kura fiksēs autovadītāju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, piemēram, to, vai spēkratam ir apdrošināšana, braukšanu bez gaismām, pagrieziena signāla nerādīšanu, mobilā telefona lietošanu auto vadīšanas laikā, sastrēgumā stāvošo auto apbraukšanu pa sabiedriskā transporta joslu, agresīvu braukšanu.
Fotoradari drošībai vai peļņai?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.