
Diskusijā piedalījās gan uzņēmēji, gan cilvēki, kas piekrīt tam, ka svētku dienās pārtikas veikaliem un tirdzniecības centriem ir jābūt slēgtiem, gan tie, kas saka, ka svētkos ir laba iespēja papildus nopelnīt. Tā kā bija gan dažādu amatu pārstāvji, gan tie, kas strādā par pārdevējiem, varēja saprast, kāpēc viedoklis dalās. Tomēr visi bija vienisprātis, ka ne visos svētkos visiem veikaliem ir jābūt slēgtiem – jāļauj gan darbiniekiem, gan uzņēmumiem nopelnīt. Ir ģimenes, kas vairāk svin Ziemassvētkus, līdz ar to vairāk brīvu gribētos vismaz vienu no svētku dienām, tomēr reti kurš tiešām svin Lieldienas vai 18. novembri, un tās ir dienas, kad nav iebildumu strādāt – jo var papildus nopelnīt un tie nav izteikti ģimeniski svētki, kad gribētos būt blakus savējiem.
Foto (LETA) ilustratīva nozīme