
Latvijas komandu čempionāts galda hokejā šogad kopā pulcēja 14 komandas no dažādām Latvijas pusēm. Turnīra sākuma stadijā komandas izspēlēja grupu turnīru, pēc kura komandas tika sadalītas pa līgām.
Burtnieku novada MJIC junioru komanda cīnījās grupā ar divām Rīgas BJC Laimīte pieaugušo komandām, kuru sastāvos katrā spēlēja arī pa pasaules čempionam – vienā Edgars Caics un otrā Atis Sīlis. Lai cerētu uz augstu vietu, Burtnieku junioriem bija jāuzvar vismaz viena no šīm komandām. Burtnieku juniori spēļu sērijā ar 7:5 pieveica BJC Laimīte otro komandu un iekļuva 1. līgā.
Līgu turnīru Burtnieku galda hokejisti beidza kā piektie visu komandu kopvērtējumā un kā pirmie junioru komandu konkurencē, bet tas vēl negarantēja junioru čempionu titulu.
MŪSĒJIE – LATVIJAS ČEMPIONI! Valsts junioru labākās galda hokeja komandas kauss rokās Burtnieku MJIC komandas kapteinim Kristapam Riekstiņam, viņam apkārt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena – komandas biedri. Foto no Burtnieku MJIC arhīva