
Grupu dibinājis tās solists, ģitārists un dziesmu autors Juris Kaukulis. Grupas pašreizējā sastāvā muzicē Juris Kaukulis, Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (bass). Liesma sarunājās ar Juri Kaukuli dienu pirms viņa 50 gadu jubilejas.
Pirms savas jubilejas Juris jūtas mierīgi, kā jau visas dzimšanas dienas gaidot. Drīzāk citādākas sajūtas esot 31. decembrī, kad mainās gadi. Savā svētku rītā guļot ilgāk. Viena no tradīcijām esot spēlēt koncertus: «Atceros, ka 1993. gadā tieši 13. februārī Ogrē spēlēju koncertu kopā ar savu grupu.» Svētku torte esot, jo «esmu kārummīlis, man pašam patīk gatavot. Man ir tikai trīs kūku receptes, tās ir tādas, kuras jau ir iecienītas ģimenē. Dzimšanas dienā kūka – tā ir laba lieta. Šodien necepšu svētku torti, jo šonedēļ ir mēģinājumi Valmieras koncertam. Šovakar būs mazs koncerts un filmas «Klases salidojums 2» pirmizrāde kopā ar radošo komandu.
DZELZS VILKS. Karīnas Miezājas foto