Jautājums – vai jums apnicis dzīvot – mēdz izskanēt manā galvā, kad braucu ar auto un redzu pārgalvīgus cilvēkus, kas cenšas šķērsot ielu nepiemērotā brīdī, vai kad tumsas aizsegā ieraugu kādu tumši ģērbtu cilvēku, kas iznirst auto priekšā.
Lai arī dienas kļūst gaišākas un, vadot auto, ir vieglāk pamanīt cilvēkus, tomēr – gājēji, iegādājieties atstarotājus un nopērciet tos saviem bērniem! Īpaši rekomendēju tiem, kas ir asu izjūtu cienītāji un izvēlas ielas braucamo daļu šķērsot nepiemērotās vietās, kad dienas vidū ir dzīva satiksme pilsētas ielās. Velciet košas drēbes! Es negribu ciest par jūsu pārgalvīgo rīcību.
Vai jums apnicis dzīvot?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.