
«Jūtos pagodināta, saņemot šādu titulu, un priecājos, ka studenti ir pamanījuši manu ieguldījumu Vidzemes Augstskolas vārda popularizēšanā. Laikā, kad vadīju Vidzemes Augstskolas Studentu apvienību, ne tikai ieguldīju visu sevi, lai uzlabotu dzīvi studentiem un padarītu to patīkamāku, bet arī iemācījos cieņu pret Vidzemes Augstskolu, un tagad esmu tai pateicību parādā, jo ViA devusi man neatsveramu pieredzi un iespēju pilnveidot savas zināšanas,» saka Edīte.
GADA STUDENTI’19 – Niks Samauskis un Edīte Mežciema. Roberta Āboltiņa foto