Šodien vajag priecāties par tiem darbiem, kurus februārī esam paguvuši izdarīt sausumā. Gan paši savā sētā, gan atbildīgie dienesti sev piesietajos objektos Valmierā. Man pāris pēdējo nedēļu laikā prātā palikuši divi patiešām svētīgi darbi, abus labprāt pieminēšu tālākajā tekstā.
Jau pērn rakstīju par čaklo Gaidas kundzi, kura pēc pašas iniciatīvas jau apmēram gada garumā čakli kopj Karātavu kalniņa skvēru. Esmu vainīgs, ka oficiāli nepieteicu viņu pilsētas publiskajam cildinājumam 2019. gadā, centīšos to izdarīt šogad.