
Anša (Ansis Kolmanis) sajūtas pēc koncerta: «Šajā reizē gāja traki (labā nozīmē). Pirms gada arī šeit uzstājāmies ar Republikas Tūri (RT), tas bija trakākais koncerts, tāpēc likās, ka šogad RT jāatklāj tieši Valmierā, lai pārējās pilsētas pamācās un pasildās no Valmieras. Pirms koncerta aizskatuvē domājām, kurš no mums visvairāk iekurinās publiku. Man liekas, ka tas bija Prusax vai Singapūras Satīns, viņi šogad RT ir jaunpienācēji, domāju, ka uz viņiem visvairāk publika bija atnākusi un izsalkusi. Bet mani un Edavārdus arī smuki sagaidīja, pie skatuves bija daudz publikas, ja viņiem palūdza kaut ko izdarīt, piemēram, uztaisīt troksni, uzreiz tas bija milzīgs. Enerģijas ziņā ar šodienas koncertu viss bija kārtībā.
REPBUBLIKAS TŪRES DALĪBNIEKI Valmieras Kultūras centrā. Ritvara Stankeviča foto