To jo spilgti izsaka Māris Antoņēvičs Latvijas Avīzē. Tikai viens teikums no citāta: «… latvieši jau sagremos un turpinās palikt mājās, kā viņiem liek, bet, ja 9. maija publika satrakosies, tad gan būs bikses pilnas.»
Liesmas lasītāj! Es Tev gribu pateikt, ka Tu dzīvo īpašā komforta zonā. Faktiski visa Vidzeme, salīdzinot ar pārējo Latviju, kur nu vēl lielākajām pilsētām un Latgali. Tur latvieši dzīvo krieviskuma ielenkumā. Tur starpnacionālā saziņa, ar nelieliem izņēmumiem, notiek krievu valodā. Patīk kādam vai nepatīk, bet tā joprojām ir noteicošā valoda valstī. Valsts valoda – latviešu – ir tikai teorētiski. Kas to ir pieļāvis? Valdības, ierēdniecība? Jā, bet galvenokārt mēs paši. Ar krievvalodīgajiem jārunā visur un vienmēr tikai latviski. Tikai tad būs rezultāts. Tikai tad!