Kad cilvēki uzzināja, ka tiks samazināti ierobežojumi, veikali bija stāvgrūdām pilni, un atkal bija tāds pats moments kā Covid-19 sākumā. Kāds brauca iepirkt nedēļai nepieciešamo pārtiku, citi jau gatavojās jaunajai šašlika sezonai. Jā, neviens nav aizliedzis iepirkties, bet, ejot iekšā tik pilnā veikalā, vai katrs no tiem cilvēkiem ir simtprocentīgi pārliecināts, ka nav slims vai nepārnēsā vīrusu? Tāpēc visiem, lai arī ir samazināti ierobežojumi, tāpat būtu jāvairās no vietām, kur notiek neapzināta pulcēšanās ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Nē, nevajag celt paniku, bet tāpat ir jāturpina būt uzmanīgiem. Tas, kā izplatās vīruss, ir atkarīgs tikai no pašu godaprāta.
Par samazinātajiem ierobežojumiem
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.